Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
м. Ковель, вул. Грушевского, 108
Пн-Пт: з 8:30 до 17:20
Сб-Нд: вихідні
м. Ковель, вул. Незалежності, 162
ПН – ПТ: 09:00 - 18:00
СБ: 09:00 - 15:00
НД: вихідний
м. Ковель, вул. Сагайдачного, 10 ТЦ "Аладін", 3 поверх
ПН – ПТ: 10:00 - 18:00
СБ – НД: 10:00 - 15:00
м. Ковель, вул. Незалежності, 160
ПН – ПТ: 10:00 - 18:00
СБ – НД: 10:00 - 15:00
м. Луцьк, вул. Шевченка, 13
Телефони: +38 (073) 314 75 85
ПН – ПТ: 10:00 - 19:00
СБ-НД: 10:00 - 18:00

Барні столи

Обладнання кожного бару має величезний вплив на його популярність і думку у гостей, адже клієнти закладів громадського харчування звертають увагу не тільки на смак страв і напоїв, що подаються, а й на обстановку і атмосферу всередині приміщення. Одним з найважливіших предметів меблів будь-якого ресторану є барні столи , на які варто звернути особливу увагу при декоруванні. У нашому магазині Intarsio є моделі як для любителів сучасного, так і для класичного стилю, які чекають високої якості за доступною ціною. Всі барні столиу нашій пропозиції надходять від відомих і популярних меблевих компаній з усього світу та забезпечують багаторічну експлуатацію, навіть у найінтенсивніших умовах і в найпопулярніших барах.


Привабливі барні столи в будь-якому стилі

Кожен барний стіл повинен мати стиль, який ідеально поєднується з наявним розташуванням, тільки тоді він буде виглядати привабливо і гармонійно. У нашому магазині представлені моделі в будь-якому стилі, якими ви можете облаштувати свій бар. Для предметів у стилі ретро ми рекомендуємо моделі зі старого дерева або ті, для виготовлення яких використано велику кількість фабричного металу. З іншого боку, однотонні столи з металу або алюмінію чудово впишуться в сучасні ресторани з футуристичним характером. У пропозиції нашого магазину також є пропозиції для власників барів, оформлених в авангардному стилі, а також універсальні версії, навіяні скандинавським стилем .


Барний стіл - якість перш за все

Варто відзначити, що барний стіл є тим обладнанням, яке найчастіше зношується першим. Якщо поставити на стільницю важкі тарілки або напої, через деякий час вона втрачає свою чарівність і з’являється непривабливі ознаки використання, зокрема зміна кольору та подряпини. Однак це недолік, який зустрічається в основному у випадку з меблями найнижчого класу. У нашому магазині ми пропонуємо тільки варті покупки моделі з преміальних матеріалів, які легко витримають багаторічну інтенсивну експлуатацію в ресторанних умовах. Усі барні столи , представлені в Intarsio, проходять багатоступеневу перевірку якості та оснащені стільницями з твердих матеріалів, тому є відмінною інвестицією.


Барні столи - зручність і комфорт клієнтів

Не без значення для покупців також є зручність, яку забезпечують барні столи , яка в багатьох випадках є такою ж важливою, як і комфорт користування стільцями .та табуретки. Ми знаємо це в магазині Intarsio, де ми пропонуємо лише столи з гладкими стільницями, які легко підтримувати в чистоті. Відсутність пір на зовнішній поверхні означає, що навіть липкий сік або напій не залишать на ній слідів. Більше того, води з м’яким миючим засобом зазвичай достатньо, щоб видалити бруд. Не позбавлене значення також продумана і правильно спроектована конструкція з акцентом на правильний розподіл ніг, які не заважають сидіти. Більшість неякісних столів починають хитатися вже через кілька днів інтенсивної експлуатації, тоді як барні столидоступні в Intarsio зберігають свою стабільність протягом усього періоду використання. Усі вони також мають вміло приховані елементи кріплення та відсутність виступаючих болтів і гайок, що також важливо і цінується нашими клієнтами.


Чому варто вибрати якісний барний стіл?

Барний стіл є одним з найважливіших елементів обладнання, який має фундаментальний вплив на естетику приміщення. Придбання цього предмета меблів для багатьох рестораторів є великим випробуванням, яке пов'язане з тривалим пошуком потрібного предмета і великим фінансовим тягарем. На щастя, наша пропозиція доводить, що висока якість доступна за вигідною ціною. Ми пропонуємо барні столи , купити які однозначно варто навіть ресторанам, які тільки починають свій бізнес. Замовте вибрані моделі сьогодні та скористайтеся перевагами швидкої доставки. У нашому магазині ви також знайдете інші види меблів, якими варто обладнати своє приміщення. Серед них можна назвати різні види табуретів і зручних крісел!